Ergotep CSR Institut

Plánované a podpořené akce

Plánujeme pro vás

 • Životní styl - Manželé Vaňousovi

  Byli jste na přednášce manželů Vaňousových?
  A co se vlastně posluchači dozvěděli?

  Už vědí, jak se stravovat, které potraviny je dobré konzumovat a v jakém poměru, jak si vhodně rozdělit stravu, ale také jaké používat potravinové doplňky. Samozřejmě se přednáška dotýkala i zdravého pohybu, jelikož ten ke zdravému životnímu stylu neodmyslitelně patří.
  Zkrátka, co dělat pro svůj život, abychom byli fit.

  Věříme, že se vám přednáška líbila a těšíme se na viděnou při dalším programu.

Byli jste na přednášce manželů Vaňousových?
A co se vlastně posluchači dozvěděli?

Stejně, jako v předchozích letech i letošní 19. ročník MERIDA CYKLO MAŠTALE finančně podpořila obecně prospěšná společnost Ergotep CSR Institut. Prestižní a zároveň největší závod horských kol se uskutečnil v sobotu 22. června v samotném srdci Toulovcových Maštalí. Akce se konala za podpory Pardubického kraje pod záštitou hejtmana Martina Netolického.

Umístění kabiny výtahu k rozhledně Terezce, která se nachází ve výšce 25 metrů, umožní bezbariérový přístup a orientaci na nejvyšší vyhlídkové plošině rozhledny osobám se sníženou schopností pohybu.

Ve středu 15. 5. 2019 se vzdělávací centrum Ergoeduka v Proseči proměnilo v uměleckou divadelní scénu. Svou návštěvou Ergotep poctil Divadelní spolek Jindřich a hudební skupina Vyrwál, jejichž aktéry jsou studenti Obchodní akademie, odborné školy a praktické školy Olgy Havlové v Janských Lázních. Spolky působí pod záštitou Střediska volného času při internátu školy.

V pondělí 25. 3. 2019 proběhlo, tak jako každoročně preventivní vyšetření zraku v Základní a mateřské škole Proseč a Mateřské škole Perálec.

Partneři a dárci

 • ISP21
 • zsamsprosec tmzluta barevnepostavy
 • VDV logo 2014