Ergotep CSR Institut

Ergotep CSR Institut, partner akce MERIDA CYKLO MAŠTALE 2019

Stejně, jako v předchozích letech i letošní 19. ročník MERIDA CYKLO MAŠTALE finančně podpořila obecně prospěšná společnost Ergotep CSR Institut. Prestižní a zároveň největší závod horských kol se uskutečnil v sobotu 22. června v samotném srdci Toulovcových Maštalí. Akce se konala za podpory Pardubického kraje pod záštitou hejtmana Martina Netolického.

Jednou z novinek byla i závodní kategorii HANDBIKE, která startovala z náměstí v Proseči. Trať závodu byla shodná s trasou pro rodinné týmy a měřila 20 km. Trasa byla ověřena loňským nultým ročníkem.

Tratě vedoucí napříč malebným regionem přírodní rezervace Maštale si svým charakterem a oblastí závodu vytvořily početnou skupinu věrných účastníků, pro které se závod MERIDA CYKLO MAŠTALE stal nedílnou součástí cyklistické sezony. Cílem tohoto projektu je především podpora rozvoje cestovního ruchu, uchování mnohaleté tradice a zároveň budování prestiže tohoto závodu.