Ergotep CSR Institut

Nový Zéland slovem i obrazem

Již tradičně jednou za měsíc pořádá Ergotep CSR Institut, o. p. s. ve spolupráci s Ergoedukou přednášku pro zaměstnance a širokou veřejnost z Proseče a okolí. Tentokrát tomu nebylo jinak. Svou návštěvou nás poctil cestovatel, dobrodruh a milovník treku Marek Jonák. Cestopisná přednáška byla na téma „Nový Zéland slovem i obrazem“.

Víte něco o papuchalkovi severním?

My už ano! Návštěvníci se dozvěděli zajímavé informace z cest, vtipné příběhy během putování, ale na své si přišli také milovníci přírody. Přednáška byla doprovázena velikým množstvím fotografií z různých koutů této zajímavé země. Během dvou hodin jsme procestovali Nový Zéland od severu až na jih a zpátky.

Osobně hodnotím přednášku za velmi zdařilou, a jak tomu tak bývá, nechyběl ani prostor na dotazy, o které nebyla nouze. Ptáte se, jaké to opravdu bylo? Super, o čemž také vypovídá počet návštěvníků, kterých bylo bezmála 70.

Pokud jste se této přednášky nemohli zúčastnit, nezoufejte. Další přednáškou, která nás čeká, bude „Čínská medicína“. Ta proběhne 29. 11. 2018 v 17:00 hodin v prostorách vzdělávacího centra Ergoeduka. My se již nyní moc těšíme, přijďte tedy také.

Tak na viděnou na dalším povídání v Ergoeduce.

Partneři a dárci

  • ISP21
  • zsamsprosec tmzluta barevnepostavy
  • VDV logo 2014